Hlavní navigace

Lékařská prohlídka

  • (neregistrovaný) 195.39.65.---

    15. 3. 2012 12:58

    četla jsem nějaké články na internetu a prostudovala jsem zákon č. 373/2011. Nerozumím proč paní v článku http://www.podnikatel.cz/clanky/musi-byt-skutecne-na-kazdou-dohodu-vstupni-lekarska-prohlidka/ který zde byl zveřejněný v diskuzi píše, že co dohoda to vstupní prohlídka i když je opakovaně sjednána v jednom měsíci. V § 44 odst. 6 písm. d) je přeci napsáno, že je stále platný ještě 3 měsíce po ukončení pokud se jedná o stejný výkon práce a stejného zaměstnavatele. Takže nemusím opakovaně u každé DPP dělat vstupní prohlídku pokud k nám nastoupí na stejnou práci po např. 2 měsících?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 3. 2012 13:48

      katkaf (neregistrovaný) 195.39.65.---

      lékařská prohlídka § 44 odst. 6 písm. d)
      >četla jsem nějaké články na internetu a prostudovala
      >jsem zákon č. 373/2011. Nerozumím proč paní v článku
      >>http://www.podnikatel.cz/clanky/musi-byt-skutecne-na-kazdou-dohodu-vstupni-lekarska-prohlidka/ který zde byl
      >zveřejněný v diskuzi píše, že co dohoda to vstupní
      >prohlídka i když je opakovaně sjednána v jednom měsíci. V
      >§ 44 odst. 6 písm. d) je přeci napsáno, že je stále
      >platný ještě 3 měsíce po ukončení pokud se jedná o
      >stejný výkon práce a stejného zaměstnavatele. Takže nemusím
      >opakovaně u každé DPP dělat vstupní prohlídku pokud k
      >nám nastoupí na stejnou práci po např. 2 měsících?
      >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).