Hlavní navigace

Prodej bytu

  • (neregistrovaný) 217.117.216.---

    10. 8. 2012 20:54

    Dobrý den, pokud jsem koupila byt a chci ho prodat, protože mi nevyhovuje, musím zaplatit daň z příjmu z rozdílné částky? V případě, že ano, je tam nějaká lhůta, po které se platit nemusí?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 8. 2012 15:09

      ... (neregistrovaný) 94.138.99.---

      Re: Prodej bytu
      §4/1a,b ZDP
      http://business.center.cz/business/pravo/zakony/dprij/cast1.aspx

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).