Hlavní navigace

Poprvé žádost podle §35d odst. 5 v DE

  • (neregistrovaný) 193.86.121.---

    13. 8. 2012 9:15

    Dobrý den, poprvé žádám o poukázání chybějící částky finanční úřad. Jsou zde v diskusích rozdílné názory na zaevidování v daňové evidenci - daňově nebo nedaňově? Neví někdo jak se správně zaevidují tyto zaslané prostředky z FÚ? Já bych je uvedla jako daňové. Děkuji za názor.L.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 8. 2012 10:00

      Vladimír 2

      Re: poprvé žádost podle §35d odst. 5 v D
      *******************************************
      ==Já bych je uvedla jako daňové.== Důvod?

    • 13. 8. 2012 10:07

      lenny (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: poprvé žádost podle §35d odst. 5 v D
      myslela jsem, že se vztahují k vyplaceným mzdám, které jsou pro mne daňovým výdajem. Možná je můj názor špatný...

    • 13. 8. 2012 10:20

      Vladimír 2

      Re: poprvé žádost podle §35d odst. 5 v D
      ********************************************
      Nepracujeme podle různých názorů ale podle textů zákonů. Odvod daně je daň výdsaj tak příjem za bonus je
      daňový příjem a v DE je to snížení výdaje, tak jak je to v textu zákona. Vyzkoušejte co by toudělalo v ročním výkazu pro FÚ

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).