Hlavní navigace

výpočet průměrného výdělku pro ÚP

  • (neregistrovaný) 178.255.168.---

    20. 9. 2012 19:11

    zeptám se tedy ještě,jestli mám právo požadovat nahlédnout pro kontrolu do své docházky,případně chtít kopii.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 9. 2012 19:47

      Kara (neregistrovaný) 80.90.128.---

      Re: výpočet průměrného výdělku pro ÚP
      Ano, zaměstnavatel je povinen Vám předložit podklady, ze kterých vycházel při výpočtu mzdy. Ale prosím Vás, nezačínejte pořád nový dotaz. Proč nepokračujete v tom předchozím? Vždyť nikdo nebude pak vědět, na co vlastně reagujete. K minulým příspěvkům jsem Vám něco napsala, přesněji - reagovala jsem na Renatu.

    • 20. 9. 2012 19:47

      xJ (neregistrovaný) 213.192.55.---

      Re: výpočet průměrného výdělku pro ÚP
      ano, máte
      zákoník práce § 96
      odst.2) Na žádost zaměstnance je zaměstnavatel povinen umožnit zaměstnanci nahlédnout do jeho účtu pracovní doby nebo evidence pracovní doby a do jeho účtu mzdy a pořizovat si z nich výpisy, popřípadě stejnopisy na náklady zaměstnavatele.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).