Hlavní navigace

Prodej auta - úprava odpočtu DPH?

  • (neregistrovaný) 217.195.163.---

    21. 9. 2012 12:38

    Dobrý den,

    prosím o radu, zda to chápu dobře: společnost v roce 2009 zakoupila vůz, u něhož uplatnila 100% odpočet DPH (DPH cca 200tis.Kč). V roce 2012 vozidlo prodává a fakturuje s DPH. Vztahuje se na tento případ úprava odpočtu podle §78d nebo pokud auto prodala s DPH, tak už se úprava odpočtu nedělá?

    Díky za rady, nějak jsem se do toho zamotala. :)
    L.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).