Hlavní navigace

Techn.zhodn.nebo do nákladů?

  • (neregistrovaný) 195.39.8.---

    26. 9. 2012 8:49

    Dobrý den,
    máme od 4/2012 kamerový systém za 200 tis Kč, teď se rozšířil ještě o 1 kameru + příslušenství za 3 tis Kč.
    Mohu toto dát hned do nákladů nebo zvýšit pořizovací cenu?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 9. 2012 9:13

      longstarr1

      Re: Techn.zhodn.nebo do nákladů?
      Za technické zhodnocení se považují i výdaje nepřesahující 40 tis., pokud je poplatník na základě svého rozhodnutí neuplatní jako daňově účinný výdaj (náklad) podle § 24 zákona o daních z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).