Hlavní navigace

Protokoly o vyřazení majetku - archivace

  • (neregistrovaný) 80.188.167.---

    26. 9. 2012 13:54

    Jak dlouho je nutno archivovat protokoly o vyřazení dlouhodobého majetku, jak dlouho nutno archivovat protokoly o zrušení zásob, drobného majetku ?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 3. 10. 2012 14:41

      zemík (neregistrovaný) 90.176.110.---

      Re: Protokoly o vyřazení majetku - archi
      Podle ZDP podléha vyřazený majetek 5-ti letému období, kdy při jeho ev. dalšímu prodeji příjem či výnos musíte zdanit podle § 10.
      Viděla bych tedy úschovu, tak jak u jiných účetních dokladů 5 let.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).