Hlavní navigace

Souhrnné hlášení

  • (neregistrovaný) 90.179.182.---

    1. 10. 2012 11:46

    Dobrý den,
    jsme měsíční plátci DPH, podávám souhrnné hlášení také měsíčně nebo 1x za čtvrtletí? Každý má jiný názor a nemohu nikde najít, jak to má opravdu být.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 10. 2012 12:13

      alli (neregistrovaný) 88.81.71.---

      Re: Souhrnné hlášení
      Tak se podívejte na § 102 odst. 4 a 5. Měsíční plátce každý měsíc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).