Hlavní navigace

faktura z EU

  • (neregistrovaný) 90.182.159.---

    1. 10. 2012 14:42

    Nemohu se vyznat ve fakturaci z EU. Prosím o pomoc zkušené. Pokud dostanu zboží z EU 27.září, faktura má datum vystavení 28. září - což je svátek a já ji poštou dostanu 1.10., jaké se uvádí datum DÚZP a do jakého období faktura přísluší? Jsem si jistá jen v tom, že do Intrastatu ji dám do září, ale co DPH? Předem děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2012 9:59

      alli (neregistrovaný) 88.81.71.---

      Re: faktura z EU
      Dává se do období, kdy doplníte na fakturu údaje dle §35 odst. 2 ZDPH, takže do října.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).