Hlavní navigace

Nezisková organizace

  • (neregistrovaný) 88.146.244.---

    2. 10. 2012 0:21

    Dobrý večer,

    potřebuji poradit s přiznáním k dani z příjmu u jednoho okresního výboru svazu včelařů. Vede podvojné účetnictví, je přihlášena k dani z příjmu. V roce 2010 odevzdali přiznání k dani z příjmu s daní ve výši 0. Musejí odevzdat přiznání i za rok 2011, podle čeho to posoudit?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2012 10:32

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 83.208.106.---

      Re: Nezisková organizace
      § 38m/7/a ZDP

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).