Hlavní navigace

odstupné prosím

  • (neregistrovaný) 81.90.165.---

    3. 10. 2012 12:21

    zaměstnavatel chce k 1.11. ukončit činnost.

    jde to vůbec uskutečnit, když má zaměstnankyni??



    jak je to s výpovědí dle §52 a) i zde je výpovědní doba 2 měsíce?

    • 3. 10. 2012 13:54

      xy5

      Re: odstupné prosím
      pokud chce zam-tel ukončit činnost, tak to musí řešit dříve
      to si jako myslíte, že zam-tel skončí a zam-kyně bude dál zaměstnaná?
      hlavně až budete jednat s úřady, tak správně formulujte, protože kdy chcete ukončit? Předložku "k" bych vůbec nepoužila - je to zavádějící a lze si datum vykládat všelijak - ve vašem příp. chcete končit 31.10. nebo 1.11.?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).