Hlavní navigace

služby bez smlouvy lze vymahat penize

• (neregistrovaný) 188.75.182.---

3. 10. 2012 20:03

mám dotaz a nenašla jsem nikde odpoved.muže mi nekdo pomoci?
    Vodarny po me žadaji platby za něco nevim za co nikdy jsem s nimi nemela zadnou smlouvu.voda vlastni septik vlastni.4roky jsem vodarny zadala o pripojku vody kdyz jsem koupila rd.osobne jsem byla nekolikrat na vodarnach.po poslednim pokusu ze mam zajem o pripojeni vody a pripojeni na kanalizaci mi nedokazali ani rict kde je pripojka.zadala jsem i o smlouvu skrze pripojeni na kanalizaci abych platila stocne.načez mi dosla po 5ti letech kdy jsem v domku bydlela smlouva na stocne ale stim abych uhradila i predesle roky smlouvu jsem s nimi nepodesala jelikoz jsem nesouhlasila.dnes mi doslo od nich primo soudne za cele roky abych uhradila neco? a to navic v rd jiz pres pul roku nebydlim prodany.muzu se nejak branit proc mam platit za neco kdyz jem vodarny sama jako prvni konrtaktovala psala vsude ale od nich zadne reakce az ted ze chteji zaplatit..nemam s nimi zadnou smlouvu nikdy jsem od nich nedostala ani nejaky predpis plateb nic..dekuji predem za radu co mam delat dal.mam 15dni na odvolani

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).