Hlavní navigace

vystavená faktura do Polska

  • (neregistrovaný) 94.112.251.---

    4. 10. 2012 13:37

    Prosím o pomoc při vystavení faktury do Polska za službu. Uvádí se kód DPH - vývoz služeb? A je nutné mít tam doplňující větu že osobou povinnou platit daň je osoba, které je služba dodaná?
    Pokud ano, neznáte někdo přesné znění?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 4. 10. 2012 13:43

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: vystavená faktura do Polska
      ř. 21 bez dph a souhrnné hlášení kod 3.jaká služba konkretně?
      §9/1 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).