Hlavní navigace

§ 7 odst 2b) vs § 7 odst 1b) ZDZP

  • (neregistrovaný) 88.103.57.---

    4. 10. 2012 14:23

    Dobrý den,

    chápu dobře §7 zákona o dani z příjmů?

    příklad:
    1) nemám živnostenské oprávnění a podnikám dle § 7 odst 2 b) příjmy z výkonu nezávislého povolání, které není živností ani podnikáním podle zvláštních předpisů
    paušál v tomto případě je pouze 40% ?? dle § 7 odst. 7 c) 40 % z příjmů podle odstavce 1 písm. c) nebo z příjmů podle odstavce 2 písm. a), s výjimkou příjmů podle odstavce 6, anebo z příjmů podle odstavce 2 písm. b) až d)

    Příklad:
    2) mám živnostenské oprávnění a podnikám dle § 7 odst 1 b) příjmy ze živnosti
    paušál v tomto případě je 60% ??

    moc děkuji za reakce a přeji hezký den :-)

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).