Hlavní navigace

počet leasingů

  • (neregistrovaný) 84.244.92.---

    8. 10. 2012 15:44

    Dobrý den, prosím, firma má několik leasingů a i úvěrů na stroje a zařízení. Jsou všechny úroky daňově uznatelné?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 9. 10. 2012 15:23

      annonym (neregistrovaný) 188.175.56.---

      Re: počet leasingů
      Teoreticky ano. Je však nutno pamatovat na § 25 odst. 1 písm w) ZDP (úvěr od osoby spojené), ale to zřejmě nebude váš případ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).