Hlavní navigace

Faktura z EU - PLN

  • (neregistrovaný) 90.181.110.---

    9. 10. 2012 9:40

    Dobrý den, prosím - polská faktura za zboží vydaná 12.9.2012 a druhá 27.9. 2012 - zboží z obou vystavených faktur přešlo kamiónem hranici 5.10.2012 - chápu dobře § 35ZDP , že tento den 5.10. doplním na fakturu a je to den pro DPH (samovyměření poláci jsou plátci máme jejich DIČ) a použiji pro DPH kurz ČNB ze dne 5.10.2012? Trochu se motám s § 25 ZDP před 15.dnem v měsíci a po 15. dnem. Moc děkuji za radu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).