Hlavní navigace

DPH

  • (neregistrovaný) 194.228.32.---

    16. 10. 2012 10:02

    pokud jsem se stal plátcem 21.8.2012, ale materiál jsem nakoupil před tímto datem mohu uplatnit DPH na vstupu, že?
    Prosím o odkaz na §, který toto řeší, děkuji.
    A na jakém řádku výkazu to bude?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 16. 10. 2012 10:10

      Maxx (neregistrovaný) 89.102.206.---

      Re: DPH
      §79
      v příslušném řádku je uveden tento §

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).