Hlavní navigace

Nájem kanceláře v EU, plátce DPH

  • (neregistrovaný) 77.92.201.---

    16. 10. 2012 13:50

    Dobrý den, prosím o radu jak se bude postupovat ohledně DPH, když si plátce DPH registrovaný pouze k české dani, pronajme nebytové prostory-kancelář v Polsku?
    Místo plnění bude tam kde je nemovitost, to zn. v Polsku, nájem bude fakturován s daní nebo bez? Může polský pronajimatel použít osvobození jako je u nás §56?
    A pokud bude fakturovat s polskou daní, tak pro uplatnění nároku na odpočet by se musel český plátce registrovat v PL?
    Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).