Hlavní navigace

Dar zdravotnic. zařízení-příjmy dle §9

  • (neregistrovaný) 194.149.106.---

    17. 10. 2012 13:54

    Může fyzická osoba, která není podnikatelem, ale pronajímá nemovitosti dle par. 9, vede daňovou evidenci a výdaje má dle skutečnosti a majetek odepisuje dát dar zdravotnickému zařízení - a bude tento dar daňově uznatelný? Moc děkuji za radu.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 17. 10. 2012 14:14

      alli (neregistrovaný) 88.81.71.---

      Re: Dar zdravotnic. zařízení-příjmy dle
      dar není daňově uznatelný, ale při splnění podmínek dle §15 odst. 1 ZDP si může celý nebo část odečíst od základu daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).