Hlavní navigace

uvádí se v DP?

  • (neregistrovaný) 89.24.10.---

    24. 10. 2012 11:38

    Dobrý den, prosím, uvádím někde v daň přiznání k DPH nákup ojetého automobilu bez DPH? OA bude majetkem s.r.o. (účet 042) Na fkt je uvedeno, že byl použit zvláštní režim §90 zák. č. 235/2004 sb.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).