Hlavní navigace

Vyvoj software pro vlastni firmu zavisl?

  • (neregistrovaný) 89.176.160.---

    25. 10. 2012 10:06

    Jsem jednatelem a spolecnikem s.r.o. Mezi jeji hlavni cinnosti patri vyvoj software. Pokud budu na jednotlivych projektech pracovat jako programator (a nebudu pritom vyuzivat prostredky firmy), je mozne fakturovat vyvoj software firme jako primy z podnikani OSVC nebo vykladate zneni zakona "příjmy ze závislé činnosti příjmy za práci členů družstev, společníků a jednatelů společností s ručením omezeným a komanditistů komanditních společností, a to i když nejsou povinni při výkonu práce pro družstvo nebo společnost dbát příkazů jiné osoby" tak, ze kazde prijmy jednatele spolecnosti od spolecnosti je treba brat jako prijmy ze zavisle cinnosti a pokud je nelze pokryt mandatni smlouvou je treba je pokryt nejakou pracovne pravni smlouvou?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 25. 10. 2012 11:40

      . (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: Vyvoj software pro vlastni firmu zav
      OZ
      § 136 Zákaz konkurence

      http://webtrh.cz/75662-zakaz-konkurence-jednatele

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).