Hlavní navigace

odstupné

  • (neregistrovaný) 88.102.38.---

    26. 10. 2012 10:33

    prosím odstupné za provozovnu, s DPH nebo bez? § 7 nebo 10. Snad 10, když je to v objektu který není můj a končí tam provoz.Prosím vyloučit nebo potvrdit. Děkuji K.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).