Hlavní navigace

kdy dph

  • (neregistrovaný) 77.48.160.---

    29. 10. 2012 8:42

    Dnes 29.10.2012 přišla fa ze Slovenska za službu, DUZP je 30.9.2012. Musím udělat dodatečné za září? (§24?).
    Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).