Hlavní navigace

souhr.hlášení řádek 26?

  • (neregistrovaný) 79.98.159.---

    31. 10. 2012 10:39

    Prosím o radu, máme 1 vydanou fakturu dle §24a zákona o DPH,takže osvobozenou od DPH, musíme podat souhrné hlášení?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).