Re: Příslušenství k bagru, kam zaúčtova
A jak postupovat v případě, že bagr pořízen v 02/2012, podkop k bagru pořízen 06/2012 PC 60000,- zaúčtováno jako TZ majetku, lopata pořízena 08/2012 8000,- může být lopata zaúčtována samostatně jako drobný majetek nebo je to TZ - v součtu pořízených věcí za rok je to víc jak 40000 ( 60000 + 8000). Díky moc za odpověď.
Re: Příslušenství k bagru, kam zaúčtova
Určitě bych to zařadila vše dohromady. Ta lopata se bez toho bagru použít nedá. Je to majetek vč.příslušenství
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Konec drahého tankování? Vláda zavádí stropy a zlevňuje naftu
Nová povinnost firem už běží: Registraci zaměstnanců usnadní jednoduchý dotazník
OSVČ v časové pasti: Některé musí podat přehled už do 8. dubna
ČSSZ upozorňuje: Navazující zaměstnání se nově hlásí jinak
Senioři řidiči a povinné lékařské prohlídky: Nová pravidla neplatí vždy
Říkali jim hadráři a věštili krach. Dnes patří k lídrům trhu s bytovým textilem
3. 11. 2012 20:35
Dobrý večer, kam zaúčtovat dodatečně(samostatně) koupené příslušenství k bagru - lopata ..., cena do 40000,- Kč.Předpoklad, že v budoucnosti prodej samostatně. Je to technické zhodnocení nebo můžu rovnou do nákladů,. Mám tu teď 2 takové případy, jednou je to lopata k bagru pořízeném v r. 2012 a v druhém př. k bagru poř. v r. 2007 .Děkuji