Hlavní navigace

Firma končí a já sem těhotná co ted?

  • (neregistrovaný)

    5. 11. 2012 17:11

    Dobrý den,sem těhotná.Firma končí k 31.12 prý nám dají odstupné.Co mám dělat?Mám jít v prosinci na nemocenskou...a dají mi pak odstupné nebo si mám nechat vyplatit odstupné a pak jít na rizikové?Nebo pokud budu na rizikovém tak mi pak odstupné nenáleží?Je nějaká ochraná lhůta?Moc se v tom nevyznám.Děkuji moc za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 11. 2012 17:31

      Kara (neregistrovaný)

      Re: firma končí a já sem těhotná co ted?
      Pokud jste v říjnu obdržela výpověď kvůli rušení zaměstnavatele, tak Váš pracovní poměr skončí 31.12. Jestli výpověď dostanete teď v listopadu, tak Váš prac. poměr skončí 31.1. A to bez ohledu na Vaše těhotenství i bez ohledu na to, jestli budete pracovat nebo budete nemocná (o nemoci rozhoduje doktor). Při skončení prac. poměru Vám náleží odstupné podle toho, jak dlouho tam budete zaměstnaná (kdy jste nastoupila?). Kvůli nároku na mateřské dávky se ptám: Kdy máte předpokládaný den porodu?

    • 5. 11. 2012 17:40

      Reby (neregistrovaný)

      Re: firma končí a já sem těhotná co ted?
      Pracovní poměr mi končí 31.12 byla sem tam 7 let.Jsem teprve na začátku těhu 6 týden....ale hrozí mi právě rizikové těhu.

    • 5. 11. 2012 17:52

      Kara (neregistrovaný)

      Re: firma končí a já sem těhotná co ted?
      Tak to by mohlo s mateřskými dávkami vyjít, i když nenastoupíte do jiného zaměstnání. Porod by měl být asi někdy koncem června nebo začátkem července. A 56 až 42 kal. dnů před předpokládaným datem porodu můžete požádat o peněžitou pomoc v mateřství. A když tento počátek pobírání PPM spadne do doby 6 měsíců od skončení prac. poměru, tak na PPM budete mít nárok na základě výdělků ve skončeném zaměstnání. Když to v době 6 měsíců od skončení pr. poměru nestihnete, tak na mateřskou nárok nebude.
      Co se týká nemocenské, tak pokud začnete marodit ještě v zaměstnání, bude Vám zaměstnavatel vyplácet náhradu za nemoc v prvních 3 týdnech nemoci, ale maximálně do dne skončení prac. poměru. A od 22. dne nemoci Vám až do uschopnění (tzn. do nástupu na PPM) bude platit nemocenskou sociálka.
      Když začnete marodit až po skončení prac. poměru (začátek musí být do 7mi dnů), nebudete první 3 týdny dostávat nic a pak nemocenskou od sociálky.
      Při 7 letech zaměstnání je nárok na 3měsíční odstupné (pokud třeba podle smlouvy nenáleží vyšší).

    • 5. 11. 2012 18:27

      Reby (neregistrovaný)

      Re: firma končí a já sem těhotná co ted?
      Děkuji moc za vyčerpávající odpověd:-)
      a kdyby to člověk náhodou nestihl v době 6 měsících tak bych dostávala co?To by mi udělali průměr z nemocenské jako matěřskou nebo to bych nebrala vůbec nic?Díky

    • 5. 11. 2012 19:49

      RenataH (neregistrovaný)

      Re: firma končí a já sem těhotná co ted?
      to byste ode dne porodu měla rodičovský příspěvek.
      Ale pokud jste nyní v 6.týdnu, tak nástup na PPM zaručeně stihnete, jak psala Kara, 6-8 týdnů před porodem se vejde do období 180 dnů od ukončení prac.poměru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).