Hlavní navigace

Smlouva o koupi OS vozidla-prosím!

  • (neregistrovaný) 213.168.183.---

    6. 11. 2012 14:05

    Dobrý den, jsme firma s.r.o. a budeme kupovat od fyzické osoby osobní automobil. Jak smlouvu vystavit? Dle §588 občanského nebo dle §409 obchodního zákoníku?
    Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 6. 11. 2012 14:10

      pája

      Re: Smlouva o koupi OS vozidla-prosím!
      pokud je ta FO podnikatelem, tak každopádně dle obch.z., není-li tak je to taky možné,když se strany dohodnou, ale je lepší s nepodnikající uzavřít dle občana.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).