Hlavní navigace

DPH-vstupenky na veletrh v Německu

  • (neregistrovaný) 89.177.52.---

    12. 11. 2012 17:40

    Přišla nám faktura z Německa za vstupenky na veletrh (konal se v Německu). Oni i my jsme plátci DPH.

    Je správně, že faktura je vč. německého DPH? A u nás to bude úplně mimo DPH výkaz?

    Nejsem si totiž jistá, zda vstupenky na obchodní veletrh patří pod §10b.
    Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).