Hlavní navigace

Prodej uměleckých děl a stříbra

  • (neregistrovaný) 77.48.228.---

    13. 11. 2012 8:44

    Právnická osoba,plátce DPH provozuje galerii a také zde prodává stříbrné šperky.
    Mám dotaz ohledně odvodu DPH .Je možné aby u uměleckých děl používala zvláštní režim dle §90 Zák.o DPH a u stříbrných šperků odváděla klasicky DPH z celkové částky, kterou za šperk utrží ?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 13. 11. 2012 20:07

      LeaX (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: Prodej uměleckých děl a stříbra
      Při respektování § 90/13 ZDPH (a ost. ustanovení zákona)...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).