Hlavní navigace

Skartace

  • (neregistrovaný) 88.102.0.---

    13. 11. 2012 12:19

    Je možné skartovat zakázkové listy po pěti letech když jsme plátci DPH? V roce 2012 skartovat rok 2006? Děkuji za odpověď.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 13. 11. 2012 12:34

      longstarr1

      Re: Skartace
      Účetní doklady
      Účetní knihy
      Inventurní soupisy
      Účtový rozvrh
      Odpisové plány
      Přehledy
      Účetní záznamy, kterými účetní jednotka dokládá formu vedení účetnictví tyto doklady lze skartovat po pěti letech
      č.563/1991 Sb., o účetnictví, v §31 a v §32 a také v §27 zákona č.235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).