Hlavní navigace

školení poskytnuté na Slovensku

  • (neregistrovaný) 90.178.6.---

    14. 11. 2012 19:21

    Dobrý večer,
    může mi někdo poradit?
    Naše firma v Česku s CZK poskytla na Slovensku školení (jeli tam od nás školitelé), které si objednalo nějaké zájmové sdružení - neplátci DPH.
    Jedná se tedy o §10 b) DPH a rozlišuje se.
    1) v případě plátců podle §9 1 reverse charge bez DPH
    a DPH vypořádají na Slovensku, kde je místo zdanitelného
    plnění?
    2) v případě osoby nepovinné k dani - fakturace bez DPH?
    ale podle čeho?
    3) v případě osoby, která uskutečňuje ekonomickou činnost ale
    není zaregistrovaná k DPH - nevím

    Děkuji za odpověď.

    Blanka V.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).