Hlavní navigace

zahraniční plnění

  • (neregistrovaný) 88.102.230.---

    16. 11. 2012 9:38

    jsem právnická osoba registrovaná v ČR, jedná se o to, že mám fakturovat do Italie za poradenské služby /pro Italskou firmu/, která je též plátcem.
    Nevím jak je to s DPH. Poradí někdo?
    děkuji Milan

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 16. 11. 2012 9:45

      alli (neregistrovaný) 88.81.71.---

      Re: zahraniční plnění
      Pokud jste plátci, fakturujete bez DPH dle §9 ost. 1 ZDPH, ř. 21 přiznání, souhrnné hlášení s kódem 3.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).