Hlavní navigace

koupě osobního automobilu DPH

  • (neregistrovaný) 88.146.213.---

    16. 11. 2012 10:01

    Koupili jsme do firmy osobní automobil z bazaru na faktuře je uvedena cena a DPH 0. V textu je uvedeno,že se jedná o osvobozené plnění dle par. 90 ZDPH. To znamená, že je cena bez DPH a neuvádíme nikde v DPH? Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 16. 11. 2012 10:11

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.220.---

      Re: koupě osobního automobilu DPH
      §90 - DPH je pouze na marži autobazaru. Tu si ale nesmíte odečíst. (viz §90)
      Bude mimo přiznání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).