Hlavní navigace

Pravidelné pracoviště

  • (neregistrovaný) 93.185.5.---

    29. 10. 2013 8:33

    Dobrý den, kolegyně přišla ze školení o cestovních náhradách s tím, že ve smlouvě může být uvedena 2 pravidelná pracoviště pro účely cestovních náhrad. Může to tak skutečně být?
    Děkuji Maťule

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 10. 2013 7:36

      Alex.. (neregistrovaný) 88.101.58.---

      Re: Pravidelné pracoviště
      §34a
      Pravidelné pracoviště pro účely cestovních náhrad nesmí být sjednáno šířeji než jedna obec.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).