Hlavní navigace

Montáž pro s.r.o. s 15% DPH

  • (neregistrovaný) 193.85.112.---

    29. 10. 2013 13:45

    Dobrý den,
    za jakých podmínek je možné fakturovat s.r.o. 15% DPH za montážní práce, když tyto práce jsou pro domácnost..., je na dodavateli, aby ověřoval, zda se toto bude dále přefakturovávat na domácnost? Jak řešíte Vy? Nějakým prohlášením?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 10. 2013 14:35

      ivík (neregistrovaný) 78.80.221.---

      Re: montáž pro s.r.o. s 15% DPH
      Máme ve smlouvě o dílo,kterou dodavatel podepíše a pak už
      je to asi na něm.Při kontrole jsme problém neměli.

    • 29. 10. 2013 14:40

      Vally (neregistrovaný) 193.85.112.---

      Re: montáž pro s.r.o. s 15% DPH
      >>Dobrý den,
      >>za jakých podmínek je možné fakturovat s.r.o. 15% DPH
      >>za montážní práce, když tyto práce jsou pro
      >>domácnost..., je na dodavateli, aby ověřoval, zda se
      >>toto bude
      >>dále přefakturovávat na domácnost? Jak řešíte Vy?
      >>Nějakým prohlášením?
      >>
      >>Děkuji
      >Máme ve smlouvě o dílo,kterou dodavatel podepíše a pak
      >už
      >je to asi na něm.Při kontrole jsme problém neměli.

    • 29. 10. 2013 23:49

      P.C. (neregistrovaný) 84.242.91.---

      Re: montáž pro s.r.o. s 15% DPH
      A neměli byste náhodou použít režim přenesení daňové povinnosti? Pak vás sazba nezajímá. §92e ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).