Hlavní navigace

Nový plátce dph - fyzická osoba

  • (neregistrovaný) 213.192.4.---

    29. 10. 2013 18:36

    Platí, že se stává fyzická osoba plátcem dph, když má příjmy za posledních 12 měsíců přesahující 1 mil. Kč? A započítávají se do těchto příjmů i příjmy, které by i při tom, kdyby byl plátce, nebyly s DPH, a na daňovém přiznání by byly uvedeny na řádku 50? Jedná se o služby fakturované úřadu práce za rekvalifikační kurzy.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 10. 2013 18:44

      xxxx (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: nový plátce dph - fyzická osoba
      Nejspíš se počítá vše. Podrobnosti jsou v §4a ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).