Hlavní navigace

OSVČ, plátce DPH a fakturace do EU

  • (neregistrovaný) 80.90.129.---

    10. 11. 2013 18:43

    Dobrý den,

    měla bych na Vás dotaz.
    OSVČ - plátce DPH - provádí na území ČR montážní práce na nemovitosti pro rakouskou firmu. Jak to prosím bude ohledně DPH - bude fakturovat s DPH nebo bez? Nějak jsem se do toho zamotala...

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 11. 2013 19:04

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: OSVČ, plátce DPH a fakturace do EU
      faktura s DPH, místo plnění je dle §10 ZDPH v ČR

    • 10. 11. 2013 20:49

      EvaP (neregistrovaný) 80.90.129.---

      Re: OSVČ, plátce DPH a fakturace do EU
      mockrát děkuji a ještě tedy pro jistotu, zda se jedná o nemovitosti:
      montáž se provádí na ocelové konstrukci, která se staví na zdi nemovitosti, ocelová konstrukce se následně zateplí a dají se tam pak ještě povrchový materiál... takže ocelová konstrukce tvoří s nemovitostí celek a OSVČ právě provádí zateplení... jedná se tedy o práci na nemovitosti?

    • 11. 11. 2013 7:54

      EvaP (neregistrovaný) 80.90.129.---

      prosím, nidko neporadí???
      mockrát děkuji a ještě tedy pro jistotu, zda se jedná o nemovitosti:
      montáž se provádí na ocelové konstrukci, která se staví na zdi nemovitosti, ocelová konstrukce se následně zateplí a dají se tam pak ještě povrchový materiál... takže ocelová konstrukce tvoří s nemovitostí celek a OSVČ právě provádí zateplení... jedná se tedy o práci na nemovitosti?

    • 11. 11. 2013 8:33

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: prosím, nidko neporadí???
      fakturovala bych také s daní a odvedla ř. 1

    • 11. 11. 2013 10:11

      EvaP (neregistrovaný) 194.145.182.---

      Děkuji :-)))
      >>>>>Dobrý den,
      >>>>>
      >>>>>měla bych na Vás dotaz.
      >>>>>OSVČ - plátce DPH - provádí na území ČR montážní
      >>>>>práce
      >>>>>na nemovitosti pro rakouskou firmu. Jak to prosím
      >>>>>bude
      >>>>>ohledně DPH - bude fakturovat s DPH nebo bez? Nějak
      >>>>>jsem se do toho zamotala...
      >>>>>
      >>>>>Děkuji
      >>>>faktura s DPH, místo plnění je dle §10 ZDPH v ČR
      >>>
      >>>
      >>mockrát děkuji a ještě tedy pro jistotu, zda se jedná
      >>o nemovitosti:
      >>montáž se provádí na ocelové konstrukci, která se
      >>staví na zdi nemovitosti, ocelová konstrukce se
      >>následně
      >>zateplí a dají se tam pak ještě povrchový materiál...
      >>takže ocelová konstrukce tvoří s nemovitostí celek a
      >>OSVČ právě provádí zateplení... jedná se tedy o práci
      >>na
      >>nemovitosti?
      >
      >fakturovala bych také s daní a odvedla ř. 1

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).