Hlavní navigace

E-podání... MSSZ problém, ale není...

• (neregistrovaný) 80.90.129.---

21. 11. 2013 20:54

Dobrý večer,

chtěla bych poprosit o radu:
    V týdnu jsem posílala do DS ČSSZ ELDP zam-ců, kteří u nás v říjnu skončili pracovní poměr. Soubor byl odeslán ve formátu XML, do DS na e-podání ID 5ffu6xk, bohužel jsem poslala 2 soubory naráz - to vím, že je problém... Dnes jsme do našich DS obrželi dopis, který obsahoval:
    "....nelze ho automatizovaně zpracovat z důvodu, že není ve formátu XML (byl poslán), obsahem je více než jedna příloha (ano - o této chybě vím), nebyl identifikován typ podání (??? vůbec nevím, co po mě chtějí), nebylo doručeno do určené datové schránky e-podání CSSZ (ID 5ffu6xk) - na toto ID bylo zasláno..

Můžete mi prosím poradit, co s tím? Už se někomu vyskytl podobný problém a jak jej mám řešit? Myslela jsem si, že pošlu namísto jedné zprávy dvě stejně jako předtím, ale docela mě zmátlo, že že nebyl identifikován typ podání - vůbec nevím, co si mám pod tím představit...

Závěr dopisu zněl: "Zašlete proto, prosím, Vaše podání znovu ve správném formátu (nevím co s tím, když v XML to bylo zasláno), struktuře (??) a tvaru (??) a na určenou adresu (původně bylo..)

Děkuji moc, jsem si myslela, že s komunikací na ČSSZ přes DS nebude problém, ale jak vidím, jak je všechno špatně, i když nebylo...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).