Hlavní navigace

Smlouva o dílo

  • (neregistrovaný) 147.32.157.---

    25. 11. 2013 11:23

    Jsem student, nepodnikatel. Pro jistou firmu budu vytvářet dilo za cca 20 000 Kč. Nemám ŽL protože jde o mou jedinou zakázku za peníze. Jak lze toto vyřešit? Mohu použit Smlouvu o dilo?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 11. 2013 12:47

      Kara (neregistrovaný) 95.82.152.---

      Re: Smlouva o dílo
      Myslím, že ano a mohl by to podle mě být příjem podle § 10 - příležitostná činnost - osvobozeno od daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).