Hlavní navigace

Obchod v EU

  • (neregistrovaný) 194.149.106.---

    4. 12. 2013 12:51

    Pokud budu dodávat zboží firmě v rámci EU, firma je např. registrována k DPH v Německu a zboží chce poslat na Slovensko. Je to takto možné a jaká adresa je pro mě rozhodující pro DPH?
    Děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 12. 2013 13:59

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Obchod v EU
      ano je to možné (osvob. plnění dle §64 ZDPH, ř. 20 přiznání a SH kód 0), fakturujete s adresou odběratele, se kterým máte uzavřenou smlouvu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).