Hlavní navigace

§52, písm.f - 2měsíční výp.lhůta?

  • (neregistrovaný) 164.215.124.---

    6. 12. 2013 9:33

    Dobrý den,když je výpověď dle §52,písm.f, tak nemá nárok na odstupné.
    Nemusí se ani dodržet 2měsíční výpovědní lhůta, že?Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 12. 2013 9:42

      RenataH (neregistrovaný) 82.99.163.---

      Re: §52, písm.f - 2měsíční výp.lhůta?
      na odstupné nárok není, ale jak jste přišel na to, že se nemusí dodržet výpovědní lhůta ? Když je výpověď, vždy běží výpovědní doba 2 měsíce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).