Hlavní navigace

Pracovní úraz stravenky

  • (neregistrovaný) 89.177.102.---

    6. 12. 2013 20:31

    Dobrý den,

    prosím náleží zaměstnanci stravenky při pracovním úrazu?
    Je to stejné jako nemoc nebo když se doplácí i mzda tak se to bere, že pracoval?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 12. 2013 10:29

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: pracovní úraz stravenky
      Stravenky vydáváte podle vnitřního předpisu.
      da

      Daňová uznatelnost pro firmu: §24/2/j/4...."..příspěvek na stravování lze uplatnit jako výdaj, pokud přítomnost zam-nce v práci během této stanovené směny trvná aspoň 3 hod..."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).