Hlavní navigace

DPH dovoz z třetí země

  • (neregistrovaný) 90.179.149.---

    11. 12. 2013 7:49

    Dobrý den, moc prosím o radu. Poprvé jsme dovezli zboží z třetí země.Na JSD je uveden výpočet cla / A00/ a hodnota zboží včetně CLA a z toho DPH. Toto vypočítané DPH uvedu do řádku
    7 a 43 přiznání . Je to prosím tak ?
    K tomuto zboží přišla také samostatná faktura na přístavní poplatky,manipulaci,clení .... Na ní je uvedeno : popis DPH- osvobozeno dle § 69,§ 9 VAT § 69 § 9
    Znamená to prosím, že toto neuvádím do přiznání DPH ,nevystavuji
    reverse charge ,že je to mimo přiznání?
    moc Vám děkuji za trpělivost

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).