Hlavní navigace

Tiché víno - účtování

  • (neregistrovaný) 92.243.193.---

    17. 12. 2013 12:58

    Dobrý den,
    firma s.r.o. nakoupila víno (ne šumivé), sama si vyrobí logo firmy, které nalepí na lahve, které rozdá svým zákazníkům. Lze dát nákup lahví do nákladů + uplatnit DPH ?
    Jak se bude účtovat?
    Děkuji
    V:Z:

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 12. 2013 15:18

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Tiché víno - účtování
      pokud bude rozdávat předmět, který splňuje podmínky §25 odst. 1 písm. t) ZDP, můžete dát do daňových nákaldů a uplatnit DPH
      doporučuji předmět vyfotit, příp. mít k dispozici seznam obdarovaných

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).