Hlavní navigace

DPH za práci v EU pro tuzemského zadavat

  • (neregistrovaný) 93.91.151.---

    18. 12. 2013 23:48

    Dobrý večer, prosím o radu jak vystavit fakturu , jsme plátci DPH a vykonali jsme stavební práce v Německu, zadavatelem je česká firma také látcem DPH. Budeme účtovat bez DPH ? a co uvést na faktuře za § nebo jaký text
    Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 12. 2013 8:23

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: DPH za práci v EU pro tuzemského zad
      fakturujete bez DPH dle §10 ZDPH, ř. 26 přiznání, na fakturu nemusíte uvádět žádný §, text může být - místo plnění mimo tuzemsko
      pokud odběratel není registrován k DPH v Německu, měli byste si zjistit, zda byste se neměli k DPH v Německu registrovat vy

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).