Hlavní navigace

Zápočtový list a dohody

  • (neregistrovaný) 77.240.177.---

    2. 1. 2014 10:07

    Dobrý den v novém roce :-)
    prosím Vás, vystavuji zápočtový list vždy i u DPP i když nebyl účasten pojištění?
    a také u HPP musí tam být uveden způsob ukončení?

    díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 1. 2014 10:11

      iva. (neregistrovaný) 77.242.90.---

      Re: zápočtový list a dohody
      Dobrý den, odpoví Vám § 313 ZP.

    • 2. 1. 2014 10:12

      jasná. (neregistrovaný) 80.82.146.---

      Re: zápočtový list a dohody
      Ano, zápočtový list vystavujete i pro dohody, na výši výdělku nezáleží. Způsob ukončení PP se na zápočtový list neuvádí, náležitosti zápočtového listu řeší ZP § 313.

    • 2. 1. 2014 10:13

      iveta.f (neregistrovaný) 77.240.177.---

      Re: zápočtový list a dohody
      mockrát díky, jdu nastudovat :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).