Hlavní navigace

Jaké absolvovat školení

• (neregistrovaný) 90.183.214.---

4. 1. 2014 12:41

prosím poraďte. jsem účetní na mateřské. dělala jsem vždy komplet účtování vč. daní a přiznání. už vloni jsem nebyla na školení, protože jsem měla malé mimčo. letos chci už jít, jen nevím, co absolvovat. do práce se chystám až příští rok, ale nechci z toho úplně vypadnout a vůbec netuším, co je kde za změny. co má význam? DPH, příjmovku, zákoník práce, občanský zákoník? co z toho případně co dál? v čem jsou největší změny. děkuji moc.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 1. 2014 14:31

Pavel Jirsa (neregistrovaný) 78.102.121.---

Re: jaké absolvovat školení
      Ink,

sice nejsem odborník na andragogiku, ale dovolím si poskytnout částečnou informaci.

Za nejdůležitější považuji právo, jednak NOZ, jednak ZOK. A navazující předpisy samozřejmě.

Potom účetnictví, které muselo nové pojmy absorbovat.

Jako třešničku na dortu příjmovku, DPH a ostatní daňové zákony.

Osobně nejdu na školení, když nemám alespoň základní informace o čem přednášené změny jsou. To bych neměl možnost klást přednášejícím připravené otázky. :-))

Pokud chcete pracovat až od roku 2015 tak se domnívám, že jít na školení v první půlce roku 2014 je vyhazování peněz. Je řada nevyjasněných věcí. Postupem času se snad některé vyjasní.

Když máte přístup k webu, tak můžete získávat množství informací. Sice bez záruky, jsou tam občas chyby, ale velké množství. A koncem roku 2014 můžete jít na školení. Už budete vědět, na co se přednášejících ptát.

Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).