Hlavní navigace

Co se vzorky?pomůže mi v.e.n.d.y.

• (neregistrovaný) 78.80.195.---

8. 1. 2014 9:46

Velmi děkuji, že jste odpověděla. Už jsem také někde četla, že bych je mohla vložit do drobného majetku, ale reálně nevím, protože jsme si je složili z různých dílů.Bohužel vůbec netušíme, zda můžou vydržet více jak jeden rok. Stále testujeme a ani neodhadnu jestli se to rozjede a bude to prodejné. Ale samozřejmě může nastat možnost, že bude vzorkový panel prodán třeba se slevou....Pokud bude složený celý komplet panel tak ho naskladním jako hotový výrobek za prodejní cenu 123/501 přes interní doklad??? A pokud nebude hotový a budu-li si myslet, že vydrží více jak jeden rok tak opět přes int.dok. 042/624? Musím si v tom udělat jasno. Stále studuji co a jak a pak mě něco rozhodí a zase nevím. Samozřejmě si se snažím to co nejlépe nastudovat a vyřešit. Strašně děkuji, že jste zareagovala. Od Vás je to všechno velmi pochopitelné.
    Ještě jednou děkuji.
    Ještě bych se zeptala za kamarádku, je bezradná.
    Firma s.r.o. dodává a montujeme okna. V r.2012 vystavili fakturu jiné firmě také s.r.o. na dodávku a montáž oken. Byl udělán přenos daň. povinnosti DPH 20%. Bylo do bytu, který vlastní firma a pronajímá ho.Vše proběhlo bez problému z jejich strany nepřišla žádná námitka, vše zaplatili.Až letos na základě kontroly Fú se ozval majitel dotyčné firmy, že to přenos nesmí být.Chce po nich vystavit fa novou- opravenou s odvodem DPH. Bohužel je to stará záležitost, daně odevzdané vše uzavřeno atd.... A ona teď řeší co a jak.Jestli má kontaktovat Fú a zeptat se. Nebo zda udělat opravné DPH a pak i daně za r. 2012. A upozornit na sebe.Nevím co jí poradit, přijde mi divné,že volal jen majitel firmy a nikdo jiný...Nemáte s tím nějaké zkušenosti??? Ještě jednou se velmi omlouvám a moc moc děkuji za rady.
    LM

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).