Hlavní navigace

Plátce DPH nebo identifikovaná osoba?

  • (neregistrovaný) 80.250.25.---

    8. 1. 2014 12:14

    český podnikatel neplátce, bude provádět pro německou firmu,
    registrovanou k dani, průzkum trhu v České republice a různé analýzy.
    Místo plnění je tedy v ČR, nemusí se stát plátcem či osobou identifikovanou?
    Děkuji všem za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 1. 2014 12:16

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: plátce DPH nebo identifikovaná osoba
      místo plnění je v Německu dle §9 odst. 1 ZDPH, měl by jste se zaregistrovat jako osoba identifikovaná k DPH dle §6i ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).