Hlavní navigace

Odpis pronajaté budovy

  • (neregistrovaný) 88.100.9.---

    9. 1. 2014 9:54

    Prosím o radu.V letech 2011-2013 jsme zrekonstruovali pronajatou budovu. Celková částka kolem 500 tis kč. Davala jsem na 042. V 7/2013 zařazená do užívání 021/042. Můžeme tuto budovu vůbec odepisovat, když nejsme vlastníkem? Narazila jsem na § 28 ZDP, a teď si nejsem jistá. Předem velice děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).